רשלנות רפואית בטיפול שיניים

אם היינו צריכים לעשות סקר בקרב אנשים, מבוגרים וצעירים כאחד, מה הוא הטיפול אשר הכי מפחיד אותם, סביר להניח שטיפול שיניים יזכו במקום הראשון וברמה מסוימת של צדק. הרי מגיל צעיר אנחנו עוברים טיפולים כאלה, לא פעם כרוך בזה כאב פיזי גדול, לא פעם הדברים נעשים כשאנחנו ערים לגמרי, מבלי יכולת לדבר או לזוז. זה לא נעים ולא פשוט.

אחת הסיבות שטיפול שיניים יכול להיות הרבה יותר מפחיד ובעייתי בשבילנו הם מקרים של רשלנות רפואית בטיפול שיניים. מצב בו אנחנו ניגשים לרופא לקבלת טיפול, אפילו פשוט, כמו סתימה או טיפול שורש, ואנחנו מגלים שהרופא נקט בגישה רשלנית, גישה שאיננה מתאימה לסטנדרט בתחום, ועל כן אנחנו נאלצים להתמודד עם נזקים שונים, כאלה שיכולים להשפיע על התפקוד הפיזי שלנו, אך כאמור, כתוצאה מהטראומה שלנו מהטיפול, גם מנזקים נפשיים לא פשוטים.

על מנת להתמודד עם מצב של רשלנות רפואית בטיפול שיניים בזירה המשפטית, אנחנו צריכים לחפש עורכי דין רשלנות רפואית, עורכי דין שמתמחים בהגשת תביעות שכאלה. עורך דין רפואי, הוא מישהו שמכיר את דיני הנזקין, נזקי גוף, עובד עם מומחים בתחום ויודע כיצד להוכיח לפני ובזמן המשפט, טענות של רשלנות רפואית בכלל וכן רשלנות רפואית בטיפול שיניים בפרט.

רשלנות רפואית בטיפול שיניים יכולה להיות מוכחת באופן הבא, עלינו להוכיח שנגרם לנו נזק כתוצאה מהטיפול, במילים אחרות שלא מדובר בנזק שנוצר לפני או אחרי. מן הסתם, הרופא ירצה להוכיח, מנגד, שהנזק נגרם לפני שהגענו אליו או אחרי שהטיפול נגמר. מעבר לכך, עורך דין נזקי גוף יוכיח שהנזק קשור באופן ישיר לטיפול שקיבלנו ויתרה מזו, שהטיפול שהרופא נקט, איננו עמד בסטנדרט שמוכר בתחום.

לשם כך, עורך דין רפואי ישתמש ברופאים ומומחים שיכולים להציג בבית משפט כיצד אמור להתבצע הטיפול ומה ההבדל בין טיפול נכון לבין טיפול שמוביל אל רשלנות רפואית בטיפול שיניים. נקודה חשובה בהקשר זה, שופט איננו רופא, הוא מסתמך על העדויות והראיות שעומדות לנגד עיניו, אך כמו שהוא יכול לחשוב שהטיפול אכן היה רשלני, כפי שהמומחים שלנו טוענים, כך הוא יכול לטעון שהרופא נקט בגישה הנכונה, באופן סביר ומידתי, שהוא הציג בפנינו את כל הסיכונים האפשריים, וגם אם הטיפול לא הוביל לתוצאה המיוחלת ואף גרוע מכך, הרי שאין זו אשמתו של רופא וזה הסיכון שעלינו לקחת בחשבון כשאנחנו ניגשים לטיפול.

אם אתם מחפשים עורכי דין רשלנות רפואית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במשרד עו"ד גלס, אנחנו מתמחים בטיפול ברשלנות רפואית בטיפול שיניים ובמקרים אחרים. אצלנו תמצאו עורכי דין מהשורה הראשונה שיעמדו לרשותכם לפני ובמהלך המשפט. פנו אלינו עוד היום, נקבע איתכם פגישה ונטפל בעניינכם.